KLC Mobilya Websitesine Hoşgeldiniz - İyi Alışverişler...

Garanti ve İade Şartları

Ana Sayfa » Garanti ve İade Şartları

Garanti Şartları

https://klcmobilya.com.tr/’da satılan tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır.

Sitemizden satın aldığınız dekorasyon ürünü kırık, çatlat ve deforme olmuş ise öncelikle müşteri temsilcimiz ile görüşün bizler gerekli yardımı ve yönlendirmeyi yaparız. Ürünün faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.

İade Şartları

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?
Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

  • İade veya değişim süresi 14 gündür.
  • İade veya değişim talebinizi neden belirterek Bize Ulaşın sayfamızdan e-posta gönderebilir veya

    444 72 03  numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

  • İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
  • Hijyenikliği bozulabilecek beslenme aksesuarları vs.. ürünlerinin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.
  • Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
  • Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır.

ÖNEMLİ : DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İADE YA DA SİPARİŞİNİZİN TEDARİK EDİLEMEMESİ DURUMUNDA BANKALARIN İADE PROSEDÜRLERİ DEVREYE GİRMEKTEDİR. ÖDEMİŞ OLDUĞUNUZ ÜCRET 1-9 İŞ GÜNÜ ARASINDA HESABINIZA GERİ İADE EDİLEBİLMEKTEDİR.